En son beş altyazılı film Kentsel haber

A self-indulgent and vain publishing magnate finds his privileged life upended after a vehicular accident with a resentful lover.

Marines sent on a classified mission to Afghanistan find themselves trapped in a military hospital with no memory of how they got there.

Accused of a ruthless murder he never committed or witnessed, Bryan Mills goes on the run and brings out his particular set of skills to find the true killer and clear his name.

Kasabalarında korkunç bir nalet meydana gelmiştir ve bir dizi film dokunaklımasız cinayetler kârlenmiştir. Evetşananları mesafeştırmaya süregelen dinçler, yaneşeliıkları yerin yüzlerce yıldır musallat olan lanetli vakaların birbirleri ile bağlanaklı bulunduğunu ayırt ederler. Zaman ilerledikçe her şeyin göründüğü kabilinden olmadığını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini esrarkeşfedeceklerdir.

Swiss Professor Raimund Gregorius (Jeremy Irons) abandons his lectures and buttoned-down life to embark on a thrilling adventure that will take him on a journey to the very heart of himself.

The adventures of a young wandering swordsman who stumbles upon a struggling martial arts school in Meiji era Japan.

Violence ensues after an extraterrestrial race forced to live in slum-like conditions on Earth finds a kindred spirit in a government agent exposed to their biotechnology.

Asırı aşan bir süredir cihan coğrafyasının her köşesindeki ülkelerde her sene binlerce film kuruluşlırken bu filmlerden bazenları takkadak takkadak tüm cihan tarafından bilinmekte ve izlenilmekte bazıları ise yalnızca kendi ülkelerinde elan az ve henüz kısıtlı bir topluluk aracılığıyla izleme edilmektedir. Özellikle son yıllarda artan uygulayım bilimi çılgınlığı evlere uyduları, sayısal platformları, interneti ve kablolu yayınları getirince filmler daha geniş kitlelere yayılmış ve bunun sonucunda her sene elan şu denli ve rekor bütçeli filmlerin dokumalması kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Film yapmanın dü kök nedeni nite ki vakıf ihraz ve sanat tasni isteğiyse de seyircinin bile ötümlü kaliteli film arayışına girmesi yedinci sanat konusundaki en büyük ümit olarak göze çarpmaktadır.

A former Romen General sets out to exact vengeance against the corrupt emperor who murdered his family and sent him into slavery.

The toys are mistakenly delivered to a day-care center instead of the attic right before Andy leaves for college, and it's up to Woody to convince the other toys that they weren't abandoned and to return home.

bir seneyi geçti ayrı yaşıtefsir benim üzere ayrı dul bayanlar mesafe iş bileğil ben izmit ten istediğiniz dem arayın yahut whatsap fecir yazın dayı ve sınırsız ihtimal ileriye dönük kabil;))

Türkçe Dublaj olarak sunulmuş herhangi bir filmi izlemekten saadet duyuyorsanız bu kategoride gezinmeniz referans edilir. Coming 2 America izle 720P

Made in Italy - İtalyan Yazı 2020 inşaatı filmi sitemizden 1080p kalitesinde dual izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı orjinal dilinde filmw.

In a war-torn world of elemental magic, a young kabile reawakens to undertake a dangerous mystic quest to fulfill his destiny kakım the Avatar, and bring peace to the world.

altyazılı film izle
altyazılı film

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *